Suplování:   Pátek 24.9.2021 (S)

datum výpisu: 24.9.2021 (7:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.A

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

1.B

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

1.D

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

1.E

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

1.G

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

1.H

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

1.I

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

1.J

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

1.EL

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

1.EM

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

1.ME

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

AK

3.S

 

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

Vol

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bárta Čestmír

       

..

..

..

         

Betlachová Marcela

NOT

NOT

....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Binarová Jana

-

-

LAU

LAU

..

-

-

-

-

-

-

-

Boušková Pavlína

-

ZAP

-

HRA

STV

LAU

..

-

-

-

-

-

Čechlovská Dagmar

-

..

ADA

ADA

VEC

VEC

VEC

-

-

-

-

-

Hanáková Vladimíra

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Jelinková Jaroslava

-

MIK

-

..

KVA

..

....

-

-

-

-

-

Jozífová Irena

   

ALB

HUL

               

Levá Gabriela

-

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Michalec Milan

-

-

-

KVA

-

KVA

KVA

-

-

-

-

-

Pospíšilová Andrea

-

BED

..

-

..

ORL

ALB

-

-

-

-

-

Reslová Jana

-

....

KAS

KAS

KAS

BAJ

BAJ

-

-

-

-

-

Rudolf Jiří

-

KUB

..

-

JRS

..

-

-

-

-

-

-

Řehounek Luboš

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Švec Radim

..

..

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Vančurová Helena

-

-

-

NOV

MIK

ADA

-

-

-

-

-

-

Věcková Veronika

-

NSK

NSK

NSK

MAC

STV

STV

-

-

-

-

-

Zeman Jaroslav

-

..

HRA

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

D263

   

Absc

Absc

Absc

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Adámek Libor

2.hod

supl. (CEH)

MA

2.A

(B323)

 
 

2.hod

odpadá

MA

1.E

 

adaptační kurz

 

3.hod

supl. (CEH)

MA

2.E

(B133)

 
 

3.hod

odpadá

MA

1.E

 

adaptační kurz

 

5.hod

supl. (VAN)

MA

4.H+

(B305)

 

Albrechtová Marie

1.hod

odpadá

CJ

1.J+

 

adaptační kurz

 

2.hod

spojeno (JOZ)

AJ

2.E (S2)

(B203)

 
 

3.hod

odpadá

AJ

1.J

 

adaptační kurz

 

6.hod

supl. (POS)

CJ

3.I

(D152)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

1.J

 

adaptační kurz

Bajer Libor

5.hod

změna

PG

2.D (S2)

(B101)

 
 

5.hod

spojeno (RES)

WA

2.D (S1)

(B101)

 
 

6.hod

změna

PG

2.D (S2)

(B101)

 
 

6.hod

spojeno (RES)

WA

2.D (S1)

(B101)

 

Bartoš Petr

0.hod

odpadá

ZE

1.ME

 

adaptační kurz

 

6.hod

odpadá

ZE

1.ME

 

adaptační kurz

Bednaříková Lea

1.hod

spojeno (POS)

CJ

4.B (S2)

(B202)

 
 

3.hod

odpadá

CJ

1.D

 

adaptační kurz

Budina Petr

2.hod

odpadá

SOP

3.S

 

volno

 

3.hod

odpadá

SOP

3.S

 

volno

 

4.hod

odpadá

SOP

3.S

 

volno

Dus René

4.hod

odpadá

WA

1.E (S2)

 

adaptační kurz

 

5.hod

odpadá

WA

1.E (S2)

 

adaptační kurz

Hradský Pavel

1.hod

odpadá

FY

1.D

 

adaptační kurz

 

2.hod

supl. (ZEM)

FY

2.I

(B330)

 
 

3.hod

supl. (BOU)

FY

2.D

(B301)

 
 

3.hod

odpadá

FY

1.B

 

adaptační kurz

Hrabaň Václav

2.hod

odpadá

TK

1.I

 

adaptační kurz

 

3.hod

odpadá

TK

1.I (S2)

 

adaptační kurz

 

4.hod

odpadá

TK

1.I (S2)

 

adaptační kurz

Hůlka Vladimír

3.hod

supl. (JOZ)

AJ

4.H

(B305)

 
 

5.hod

odpadá

AJ

1.B (S1)

 

adaptační kurz

 

6.hod

odpadá

AJ

1.H

 

adaptační kurz

Hypšmanová Dobromila

2.hod

odpadá

CH

1.B

 

adaptační kurz

Chvojka Matěj

0.hod

odpadá

OV

1.EM

 

adaptační kurz

 

1.hod

odpadá

OV

1.EM

 

adaptační kurz

 

2.hod

odpadá

OV

1.EM

 

adaptační kurz

 

3.hod

odpadá

OV

1.EM

 

adaptační kurz

 

4.hod

odpadá

OV

1.EM

 

adaptační kurz

 

6.hod

odpadá

OV

1.EM

 

adaptační kurz

 

7.hod

odpadá

OV

1.EM

 

adaptační kurz

Jirásek Lubomír

4.hod

supl. (RUD)

EK

3.ME

(E306)

 

Jirka Miroslav

1.hod

odpadá

VT

1.H

 

adaptační kurz

 

2.hod

odpadá

VT

1.H

 

adaptační kurz

Jozífová Irena

4.hod

odpadá

AJ

1.G (S1)

 

adaptační kurz

Kašpar Vladimír

2.hod

změna

MS

4.E (S1)

(D253)

 
 

2.hod

spojeno (RES)

MS

4.E (S2)

(D253)

 
 

3.hod

změna

MS

4.E (S1)

(D253)

 
 

3.hod

spojeno (RES)

MS

4.E (S2)

(D253)

 
 

4.hod

změna

MS

4.E (S1)

(D253)

 
 

4.hod

spojeno (RES)

MS

4.E (S2)

(D253)

 

Kubelka Aleš

1.hod

supl. (RUD)

EZ

2.PE

(E322)

 

Kudrna Ivan

1.hod

odpadá

CT

1.B

 

adaptační kurz

 

4.hod

odpadá

CT

1.H

 

adaptační kurz

 

5.hod

odpadá

CT

1.H

 

adaptační kurz

Kvasničková Alena

3.hod

supl. (MIC)

MA

3.A

(B303)

 
 

3.hod

odpadá

FY

1.I (S1)

 

adaptační kurz

 

4.hod

supl. (JLK)

MA

2.D

(B301)

 
 

4.hod

odpadá

FY

1.I (S1)

 

adaptační kurz

 

5.hod

supl. (MIC)

FY

2.G (S1)

(B332)

 
 

5.hod

odpadá

FY

1.I

 

adaptační kurz

 

6.hod

supl. (MIC)

FY

2.G (S1)

(B332)

 

Kverek Česlav

3.hod

odpadá

DE

1.ME

 

adaptační kurz

 

4.hod

odpadá

DE

1.ME

 

adaptační kurz

Laubová Lenka

2.hod

supl. (BIN)

AJ

4.A

(B304)

 
 

2.hod

odpadá

AJ

1.D (S1)

 

adaptační kurz

 

3.hod

supl. (BIN)

AJ

3.E (S2)

(B304)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

1.G (S2)

 

adaptační kurz

 

5.hod

supl. (BOU)

AJ

3.E

(B133)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

1.B (S2)

 

adaptační kurz

Machačová Kateřina

4.hod

supl. (VCK)

TK

4.I

(B401)

 

Mikuláš Petr

1.hod

supl. (JLK)

MA

2.G

(B101)

 
 

4.hod

supl. (VAN)

MA

3.E

(D152)

 

Nedbalová Štěpánka

4.hod

odpadá

IN

1.D (S1)

 

adaptační kurz

 

5.hod

odpadá

IN

1.D (S1)

 

adaptační kurz

 

6.hod

odpadá

IN

1.D (S1)

 

adaptační kurz

Nosek Zdeněk

1.hod

spojeno (VCK)

EM

3.I (EM2)

(EM-A)

 
 

2.hod

spojeno (VCK)

EM

3.I (EM2)

(EM-A)

 
 

3.hod

spojeno (VCK)

EM

3.I (EM2)

(EM-A)

 

Nová Jitka

3.hod

supl. (VAN)

AJ

2.B

(B321)

 

Novotná Jitka

0.hod

supl. (BET)

TV

2.E

(TV)

 
 

1.hod

supl. (BET)

TV

2.E

(TV)

 

Orlíček Miloš

5.hod

spojeno (POS)

AJ

3.I (S1)

(B322)

 

Panuška Ivan

1.hod

odpadá

IN

1.G (S1)

 

adaptační kurz

 

2.hod

odpadá

IN

1.G (S1)

 

adaptační kurz

 

3.hod

odpadá

IN

1.G (S1)

 

adaptační kurz

Svatoň Martin

0.hod

odpadá

OV

1.EL (OV1)

 

adaptační kurz

 

1.hod

odpadá

OV

1.EL (OV1)

 

adaptační kurz

 

2.hod

odpadá

OV

1.EL (OV1)

 

adaptační kurz

 

3.hod

odpadá

OV

1.EL (OV1)

 

adaptační kurz

 

4.hod

odpadá

OV

1.EL (OV1)

 

adaptační kurz

 

6.hod

odpadá

OV

1.EL (OV1)

 

adaptační kurz

 

7.hod

odpadá

OV

1.EL (OV1)

 

adaptační kurz

Svoboda Jaroslav

1.hod

odpadá

GT

1.G (S2)

 

adaptační kurz

 

2.hod

odpadá

GT

1.G (S2)

 

adaptační kurz

 

3.hod

odpadá

GT

1.G (S2)

 

adaptační kurz

Štědrý Lukáš

2.hod

odpadá

ZE

1.J+

 

adaptační kurz

 

5.hod

změna

EK

2.A

(D152)

 

Štverák Milan

4.hod

supl. (BOU)

HW

4.G

(B302)

 
 

5.hod

supl. (VCK)

AC

4.B (S2)

(D053)

 
 

6.hod

supl. (VCK)

AC

4.B (S2)

(D053)

 

Trojan Zbyněk

0.hod

odpadá

OV

1.EL (OV2)

 

adaptační kurz

 

1.hod

odpadá

OV

1.EL (OV2)

 

adaptační kurz

 

2.hod

odpadá

OV

1.EL (OV2)

 

adaptační kurz

 

3.hod

odpadá

OV

1.EL (OV2)

 

adaptační kurz

 

4.hod

odpadá

OV

1.EL (OV2)

 

adaptační kurz

 

6.hod

odpadá

OV

1.EL (OV2)

 

adaptační kurz

 

7.hod

odpadá

OV

1.EL (OV2)

 

adaptační kurz

Truncová Tereza

5.hod

odpadá

WD

1.G (S2)

 

adaptační kurz

 

6.hod

odpadá

WD

1.G (S2)

 

adaptační kurz

Věcek František

4.hod

supl. (CEH)

GR

3.G (S2)

(C317)

 
 

5.hod

supl. (CEH)

GR

3.G (S2)

(C317)

 
 

5.hod

odpadá

WD

1.G (S1)

 

adaptační kurz

 

6.hod

supl. (CEH)

GR

3.G (S2)

(C317)

 
 

6.hod

odpadá

WD

1.G (S1)

 

adaptační kurz

Zapletal Miroslav

1.hod

supl. (BOU)

ZE

2.A

(B323)

 
 

5.hod

změna

ZE

2.B (S2)

(B206)

 
 

6.hod

změna

ZE

2.B (S1)

(B206)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

ZE

 

(B323)

supluje

Zapletal Miroslav

(BOU)

 

2.hod

MA

 

(B323)

supluje

Adámek Libor

(CEH)

 

5.hod

EK

 

(D152)

změna

Štědrý Lukáš

 

2.B

3.hod

AJ

 

(B321)

supluje

Nová Jitka

(VAN)

 

5.hod

ZE

S2

(B206)

změna

Zapletal Miroslav

 
 

6.hod

ZE

S1

(B206)

změna

Zapletal Miroslav

 

2.D

3.hod

FY

 

(B301)

supluje

Hradský Pavel

(BOU)

 

4.hod

MA

 

(B301)

supluje

Kvasničková Alena

(JLK)

 

5.hod

PG

S2

(B101)

změna

Bajer Libor

 
 

5.hod

WA

S1

(B101)

spojí

Bajer Libor

(RES)

 

6.hod

PG

S2

(B101)

změna

Bajer Libor

 
 

6.hod

WA

S1

(B101)

spojí

Bajer Libor

(RES)

2.E

0.hod

TV

 

(TV)

supluje

Novotná Jitka

(BET)

 

1.hod

TV

 

(TV)

supluje

Novotná Jitka

(BET)

 

2.hod

AJ

S2

(B203)

spojí

Albrechtová Marie

(JOZ)

 

3.hod

MA

 

(B133)

supluje

Adámek Libor

(CEH)

 

6.hod

EN

   

odpadá

 

(BOU)

2.G

1.hod

MA

 

(B101)

supluje

Mikuláš Petr

(JLK)

 

5.hod

FY

S1

(B332)

supluje

Kvasničková Alena

(MIC)

 

6.hod

FY

S1

(B332)

supluje

Kvasničková Alena

(MIC)

2.I

2.hod

FY

 

(B330)

supluje

Hradský Pavel

(ZEM)

2.EL

0.hod

TV

   

odpadá

 

(SVC)

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(SVC)

2.EM

0.hod

TV

   

odpadá

 

(SVC)

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(SVC)

2.PE

1.hod

EZ

 

(E322)

supluje

Kubelka Aleš

(RUD)

3.A

3.hod

MA

 

(B303)

supluje

Kvasničková Alena

(MIC)

3.E

3.hod

AJ

S2

(B304)

supluje

Laubová Lenka

(BIN)

 

4.hod

MA

 

(D152)

supluje

Mikuláš Petr

(VAN)

 

5.hod

AJ

 

(B133)

supluje

Laubová Lenka

(BOU)

3.G

4.hod

GR

S2

(C317)

supluje

Věcek František

(CEH)

 

5.hod

GR

S2

(C317)

supluje

Věcek František

(CEH)

 

6.hod

GR

S2

(C317)

supluje

Věcek František

(CEH)

3.I

1.hod

EM

EM2

(EM-A)

spojí

Nosek Zdeněk

(VCK)

 

2.hod

EM

EM2

(EM-A)

spojí

Nosek Zdeněk

(VCK)

 

3.hod

EM

EM2

(EM-A)

spojí

Nosek Zdeněk

(VCK)

 

5.hod

AJ

S1

(B322)

spojí

Orlíček Miloš

(POS)

 

6.hod

CJ

 

(D152)

supluje

Albrechtová Marie

(POS)

3.ME

4.hod

EK

 

(E306)

supluje

Jirásek Lubomír

(RUD)

4.A

2.hod

AJ

 

(B304)

supluje

Laubová Lenka

(BIN)

 

5.hod

MA

 

(B305)

supluje

Adámek Libor

(VAN)

4.B

1.hod

CJ

S2

(B202)

spojí

Bednaříková Lea

(POS)

 

5.hod

AC

S2

(D053)

supluje

Štverák Milan

(VCK)

 

6.hod

AC

S2

(D053)

supluje

Štverák Milan

(VCK)

4.E

2.hod

MS

S1

(D253)

změna

Kašpar Vladimír

 
 

2.hod

MS

S2

(D253)

spojí

Kašpar Vladimír

(RES)

 

3.hod

MS

S1

(D253)

změna

Kašpar Vladimír

 
 

3.hod

MS

S2

(D253)

spojí

Kašpar Vladimír

(RES)

 

4.hod

MS

S1

(D253)

změna

Kašpar Vladimír

 
 

4.hod

MS

S2

(D253)

spojí

Kašpar Vladimír

(RES)

4.G

4.hod

HW

 

(B302)

supluje

Štverák Milan

(BOU)

4.H

3.hod

AJ

 

(B305)

supluje

Hůlka Vladimír

(JOZ)

 

5.hod

MA

 

(B305)

supluje

Adámek Libor

(VAN)

4.I

4.hod

TK

 

(B401)

supluje

Machačová Kateřina

(VCK)

1.SA

2.hod

SOP

   

odpadá

 

(LEV)

 

3.hod

SOP

   

odpadá

 

(LEV)

 

4.hod

PXP

PX2

 

odpadá

 

(LEV)

1.SB

2.hod

SOP

   

odpadá

 

(LEV)

 

3.hod

SOP

   

odpadá

 

(LEV)

 

4.hod

PXP

   

odpadá

 

(LEV)

 

Zpracováno v systému Bakaláři