Suplování:   Pondělí 1.3.2021 (L)

datum výpisu: 1.3.2021 (10:04)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 2.3.2021 (L)

datum výpisu: 1.3.2021 (10:04)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bubák Petr

4.hod

přesun >>

ETI

4.I

 

na 5.3. 4.hod

Štědrý Lukáš

4.hod

výměna <<

EK

2.B

(DisV)

z 3.3. 4.hod

 

4.hod

výměna >>

ZE

2.B

 

na 3.3. 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

4.hod

EK

 

(DisV)

výměna <<

Štědrý Lukáš

z 3.3. (St) 4.hod

 

4.hod

ZE

   

výměna >>

 

na 3.3. (St) 4.hod

4.I

4.hod

ETI

   

přesun >>

 

na 5.3. (Pá) 4.hod

 

 

Suplování:   Středa 3.3.2021 (L)

datum výpisu: 1.3.2021 (10:04)

Změny v rozvrzích učitelů:

Kašpar Vladimír

1.hod

odpadá

PX

4.H

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PX

4.H

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PX

4.H

 

zrušeno

Štědrý Lukáš

4.hod

výměna <<

ZE

2.B

(DisV)

z 2.3. 4.hod

 

4.hod

výměna >>

EK

2.B

 

na 2.3. 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

4.hod

ZE

 

(DisV)

výměna <<

Štědrý Lukáš

z 2.3. (Út) 4.hod

 

4.hod

EK

   

výměna >>

 

na 2.3. (Út) 4.hod

4.H

1.hod

PX

   

odpadá

 

(KAS)

 

2.hod

PX

   

odpadá

 

(KAS)

 

3.hod

PX

   

odpadá

 

(KAS)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 4.3.2021 (L)

datum výpisu: 1.3.2021 (10:04)

Změny v rozvrzích učitelů:

Petera Martin

4.hod

odpadá

PX

4.B (PX1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PX

4.B (PX1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PX

4.B (PX1)

 

zrušeno

Řehounek Luboš

4.hod

odpadá

PX

4.B (PX2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PX

4.B (PX2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PX

4.B (PX2)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

4.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(PET)

 

4.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(REH)

 

5.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(PET)

 

5.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(REH)

 

6.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(PET)

 

6.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(REH)

 

 

Suplování:   Pátek 5.3.2021 (L)

datum výpisu: 1.3.2021 (10:04)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bubák Petr

4.hod

přesun <<

ETI

4.I

(DisV)

z 2.3. 4.hod

Hrabaň Václav

1.hod

odpadá

PX

4.A (PX2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PX

4.A (PX2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PX

4.A (PX2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PX

4.C (PX1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PX

4.C (PX1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PX

4.C (PX1)

 

zrušeno

Nosek Zdeněk

4.hod

odpadá

PX

4.I (PX1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PX

4.I (PX1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PX

4.I (PX1)

 

zrušeno

Petera Martin

1.hod

odpadá

PX

4.A (PX1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PX

4.A (PX1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PX

4.A (PX1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PX

4.I (PX2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PX

4.I (PX2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PX

4.I (PX2)

 

zrušeno

Řehounek Luboš

4.hod

odpadá

PX

4.C (PX2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PX

4.C (PX2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PX

4.C (PX2)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

1.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(PET)

 

1.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(HRB)

 

2.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(PET)

 

2.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(HRB)

 

3.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(PET)

 

3.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(HRB)

4.C

4.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(REH)

 

4.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(HRB)

 

5.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(REH)

 

5.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(HRB)

 

6.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(REH)

 

6.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(HRB)

4.I

4.hod

ETI

 

(DisV)

přesun <<

Bubák Petr

z 2.3. (Út) 4.hod

 

4.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(NSK)

 

4.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(PET)

 

5.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(NSK)

 

5.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(PET)

 

6.hod

PX

PX1

 

odpadá

 

(NSK)

 

6.hod

PX

PX2

 

odpadá

 

(PET)

 

Zpracováno v systému Bakaláři