Suplování:   Pondělí 19.4.2021 (S)

datum výpisu: 19.4.2021 (16:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.A

       

Vol

Vol

Vol

Vol

             

4.B

 

Vol

Vol

Vol

                     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Přívratský Zdeněk

 

....

-

..

-

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Albrechtová Marie

1.hod

odpadá

CJ

4.B

 

volno

Cerman Luděk

2.hod

odpadá

AT

4.B

 

volno

Hejna Petr

6.hod

odpadá

RZ

4.A

 

volno

Hron Vladimír

5.hod

odpadá

CJ

4.A

 

volno

Mikuláš Petr

3.hod

odpadá

MA

4.B

 

volno

Štěpánek Ladislav

4.hod

odpadá

KT

4.A

 

volno

Věcková Veronika

8.hod

přesun >>

AC

4.B (S1)

 

na 20.4. 10.hod

 

9.hod

přesun >>

AC

4.B (S1)

 

na 20.4. 11.hod

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

8.hod

AC

S1

 

přesun >>

 

na 20.4. (Út) 10.hod

 

9.hod

AC

S1

 

přesun >>

 

na 20.4. (Út) 11.hod

4.D

3.hod

PS

   

odpadá

 

(PRI)

 

 

Suplování:   Úterý 20.4.2021 (S)

datum výpisu: 19.4.2021 (16:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.H

 

Vol

Vol

Vol

                     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Přívratský Zdeněk

         

-

..

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Jedličková Alena

2.hod

odpadá

CJ

4.H

 

volno

 

3.hod

odpadá

CJ

4.H

 

volno

Věcková Veronika

10.hod

přesun <<

AC

4.B (S1)

(DisV)

z 19.4. 8.hod

 

11.hod

přesun <<

AC

4.B (S1)

(DisV)

z 19.4. 9.hod

Změny v rozvrzích tříd:

3.D

6.hod

PS

   

odpadá

 

(PRI)

4.B

10.hod

AC

S1

(DisV)

přesun <<

Věcková Veronika

z 19.4. (Po) 8.hod

 

11.hod

AC

S1

(DisV)

přesun <<

Věcková Veronika

z 19.4. (Po) 9.hod

 

 

Suplování:   Středa 21.4.2021 (S)

datum výpisu: 19.4.2021 (16:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.C

 

Vol

Vol

Vol

                     

4.H

       

Vol

Vol

Vol

               

4.I

 

Vol

Vol

Vol

                     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Přívratský Zdeněk

 

..

..

-

-

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Albrechtová Marie

2.hod

odpadá

AJ

4.C (S2)

 

volno

Bubák Petr

2.hod

odpadá

ETI

4.I

 

volno

Fišar Petr

1.hod

odpadá

EP

4.C

 

volno

Jedličková Alena

6.hod

odpadá

CJ

4.H

 

volno

Kvasničková Alena

3.hod

odpadá

MA

4.C

 

volno

 

4.hod

odpadá

MA

4.H

 

volno

Laubová Lenka

1.hod

odpadá

AJ

4.I (S2)

 

volno

 

2.hod

odpadá

AJ

4.C (S1)

 

volno

Nová Jitka

5.hod

odpadá

AJ

4.H

 

volno

Pospíšilová Andrea

1.hod

odpadá

AJ

4.I (S1)

 

volno

Sobolová Zdeňka

3.hod

odpadá

CJ

4.I

 

volno

Změny v rozvrzích tříd:

3.D

1.hod

PS

S1

 

odpadá

 

(PRI)

 

2.hod

PS

S1

 

odpadá

 

(PRI)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 22.4.2021 (S)

datum výpisu: 19.4.2021 (16:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.B

 

Vol

Vol

Vol

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Fišar Petr

1.hod

odpadá

EP

4.B

 

volno

 

2.hod

odpadá

EP

4.B

 

volno

Hron Vladimír

1.hod

výměna >>

CJ

3.G

 

na 23.4. 4.hod

Nosková Ivana

3.hod

odpadá

AJ

4.B

 

volno

Venzara Robert

1.hod

výměna <<

MA

3.G

(DisV)

z 23.4. 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

3.G

1.hod

MA

 

(DisV)

výměna <<

Venzara Robert

z 23.4. (Pá) 4.hod

 

1.hod

CJ

   

výměna >>

 

na 23.4. (Pá) 4.hod

 

 

Suplování:   Pátek 23.4.2021 (S)

datum výpisu: 19.4.2021 (16:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4.C

 

Vol

Vol

Vol

                     

4.I

 

Vol

Vol

Vol

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Albrechtová Marie

1.hod

odpadá

AJ

4.C (S2)

 

volno

Bubák Petr

2.hod

odpadá

ETI

4.I

 

volno

Cerman Luděk

1.hod

odpadá

AT

4.C (S1)

 

volno

 

2.hod

odpadá

AT

4.C (S2)

 

volno

Hron Vladimír

4.hod

výměna <<

CJ

3.G

(DisV)

z 22.4. 1.hod

Kvasničková Alena

1.hod

odpadá

MA

4.I

 

volno

 

3.hod

odpadá

MA

4.C

 

volno

Laubová Lenka

2.hod

odpadá

AJ

4.C (S1)

 

volno

 

3.hod

odpadá

AJ

4.I (S2)

 

volno

Pospíšilová Andrea

3.hod

odpadá

AJ

4.I (S1)

 

volno

Venzara Robert

4.hod

výměna >>

MA

3.G

 

na 22.4. 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

3.G

4.hod

CJ

 

(DisV)

výměna <<

Hron Vladimír

z 22.4. (Čt) 1.hod

 

4.hod

MA

   

výměna >>

 

na 22.4. (Čt) 1.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři