Suplování:   Středa 21.2.2018 (S)

datum výpisu: 21.2.2018 (7:48)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bednaříková Lea

-

HRO

ZEM

..

KVK

SOB

LOS

-

-

-

-

-

-

Dvořáčková Alena

             

..

..

       

Hanáková Vladimíra

 

JIC

....

                   

Chudoba Ladislav

VAL

VAL

VAL

VAL

VAL

KUB

KUB

-

..

-

-

-

-

Jiroutová Kateřina

-

HRN

HRN

KUB

BRT

RUD

-

-

-

-

-

-

-

Jozífová Irena

-

NOS

-

BIN

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Koucký Miroslav

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Michalec Milan

         

....

-

           

Mlynářová Irma

                 

..

..

..

 

Nová Jitka

         

-

-

           

Panuška Ivan

-

-

-

-

ZPT

ZPT

ZPT

-

-

-

-

-

-

Reslová Jana

-

BAT

BAT

DUS

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Řehounek Luboš

-

PET

PET

PET

BLA

BLA

BLA

-

-

-

-

-

-

Šeda Petr

-

BAJ

BAJ

BAJ

VEC

HUL

..

-

-

-

-

-

-

Zapletal Miroslav

-

-

HEJ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

B102

         

Absc

Absc

           

B026

         

Absc

Absc

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Albrechtová Marie

4.hod

výměna <<

CJ

1.C

(B322)

z 20.2. 5.hod

Bajer Libor

1.hod

spojeno (SED)

WA

3.C (S1)

(B101)

 
 

1.hod

změna

WA

3.C (S2)

(B101)

 
 

2.hod

spojeno (SED)

WA

3.C (S1)

(B101)

 
 

2.hod

změna

WA

3.C (S2)

(B101)

 
 

3.hod

spojeno (SED)

WA

3.C (S1)

(B101)

 
 

3.hod

změna

WA

3.C (S2)

(B101)

 

Bárta Čestmír

1.hod

supl. (RES)

WA

3.E (S2)

(D253)

 
 

2.hod

supl. (RES)

WA

3.E (S2)

(D253)

 

Bartoš Petr

0.hod

navíc

S

1.EL

(E304)

 
 

4.hod

supl. (JIO)

AT

2.ME

(EB16)

 

Binarová Jana

3.hod

supl. (JOZ)

AJ

3.F (S2)

(B411)

 

Bláhovec Jiří

4.hod

spojeno (REH)

PX

2.C (PX2)

(EA31)

 
 

5.hod

spojeno (REH)

PX

2.C (PX2)

(EA31)

 
 

6.hod

spojeno (REH)

PX

2.C (PX2)

(EA31)

 

Drápalová Martina

3.hod

změna

MA

4.F

(D252)

 

Dus René

3.hod

supl. (RES)

WA

3.E (S2)

(D253)

 

Hejna Petr

2.hod

supl. (ZAP)

EL

1.E

(B206)

 

Hrnčíř Petr

1.hod

supl. (JIO)

VT

2.ME

(E319)

 
 

2.hod

supl. (JIO)

VT

2.ME

(E318)

 

Hron Vladimír

1.hod

supl. (BED)

CJ

4.A

(B305)

 
 

4.hod

výměna >>

DE

1.C

 

na 20.2. 5.hod

Hůlka Vladimír

5.hod

supl. (SED)

AJ

3.F (S2)

(B323)

 

Jičínský Tomáš

1.hod

supl. (HAN)

AJ

2.F

(B301)

 

Kubelka Aleš

3.hod

supl. (JIO)

AT

1.PE

(EB16)

 
 

5.hod

spojeno (CHU)

ELM

2.ME (S1)

(ELA2)

 
 

6.hod

spojeno (CHU)

ELM

2.ME (S1)

(ELA2)

 

Kvasnička Jiří

4.hod

supl. (BED)

MA

4.F

(B125)

 

Laubová Lenka

1.hod

změna

AJ

1.I (S2)

(B321)

 

Losenický Miroslav

6.hod

supl. (BED)

AT

4.C

(B201)

 

Nosková Ivana

1.hod

supl. (JOZ)

AJ

3.F (S1)

(B204)

 
 

2.hod

změna

AJ

2.A (S2)

(B130)

 

Petera Martin

1.hod

supl. (REH)

PX

1.A (PX1)

(B003)

 
 

2.hod

supl. (REH)

PX

1.A (PX1)

(B003)

 
 

3.hod

supl. (REH)

PX

1.A (PX1)

(B003)

 

Rudolf Jiří

5.hod

supl. (JIO)

PT

1.PE

(E304)

 

Sobolová Zdeňka

5.hod

supl. (BED)

CJ

3.A

(B203)

 

Válek Václav

0.hod

supl. (CHU)

EL

2.PE

(E306)

 
 

1.hod

supl. (CHU)

ELZ

3.EL

(E309)

 
 

2.hod

supl. (CHU)

EL

2.PE

(EB16)

 
 

3.hod

supl. (CHU)

EL

2.PE

(ELA1)

 
 

4.hod

supl. (CHU)

ELZ

3.EL

(E304)

 

Věcek František

4.hod

supl. (SED)

WD

3.F (S2)

(D253)

 

Venzara Robert

2.hod

navíc

MA

2.H

(B102)

 

Zapletal Jan

4.hod

spojeno (PAN)

VT

1.B (S1)

(C113)

 
 

5.hod

spojeno (PAN)

VT

1.B (S1)

(C113)

 
 

6.hod

spojeno (PAN)

VT

1.B (S1)

(C113)

 

Zeman Jaroslav

2.hod

supl. (BED)

EN

3.F

(B302)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

PX

PX1

(B003)

supluje

Petera Martin

(REH)

 

2.hod

PX

PX1

(B003)

supluje

Petera Martin

(REH)

 

3.hod

PX

PX1

(B003)

supluje

Petera Martin

(REH)

1.B

4.hod

VT

S1

(C113)

spojí

Zapletal Jan

(PAN)

 

5.hod

VT

S1

(C113)

spojí

Zapletal Jan

(PAN)

 

6.hod

VT

S1

(C113)

spojí

Zapletal Jan

(PAN)

1.C

4.hod

CJ

 

(B322)

výměna <<

Albrechtová Marie

z 20.2. (Út) 5.hod

 

4.hod

DE

   

výměna >>

 

na 20.2. (Út) 5.hod

1.E

2.hod

EL

 

(B206)

supluje

Hejna Petr

(ZAP)

1.I

1.hod

AJ

S2

(B321)

změna

Laubová Lenka

 

1.PE

3.hod

AT

 

(EB16)

supluje

Kubelka Aleš

(JIO)

 

5.hod

PT

 

(E304)

supluje

Rudolf Jiří

(JIO)

1.EL

0.hod

S

 

(E304)

navíc

Bartoš Petr

 
 

8.hod

S

   

odpadá

 

(CHU)

1.EM

0.hod

TD

 

(E304)

navíc

Bartoš Petr

 
 

8.hod

TD

   

odpadá

 

(CHU)

2.A

2.hod

AJ

S2

(B130)

změna

Nosková Ivana

 

2.C

4.hod

PX

PX2

(EA31)

spojí

Bláhovec Jiří

(REH)

 

5.hod

PX

PX2

(EA31)

spojí

Bláhovec Jiří

(REH)

 

6.hod

PX

PX2

(EA31)

spojí

Bláhovec Jiří

(REH)

2.F

1.hod

AJ

 

(B301)

supluje

Jičínský Tomáš

(HAN)

2.H

2.hod

MA

 

(B102)

navíc

Venzara Robert

 

2.ME

1.hod

VT

 

(E319)

supluje

Hrnčíř Petr

(JIO)

 

2.hod

VT

 

(E318)

supluje

Hrnčíř Petr

(JIO)

 

4.hod

AT

 

(EB16)

supluje

Bartoš Petr

(JIO)

 

5.hod

ELM

S1

(ELA2)

spojí

Kubelka Aleš

(CHU)

 

6.hod

ELM

S1

(ELA2)

spojí

Kubelka Aleš

(CHU)

2.PE

0.hod

EL

 

(E306)

supluje

Válek Václav

(CHU)

 

2.hod

EL

 

(EB16)

supluje

Válek Václav

(CHU)

 

3.hod

EL

 

(ELA1)

supluje

Válek Václav

(CHU)

3.A

5.hod

CJ

 

(B203)

supluje

Sobolová Zdeňka

(BED)

3.C

1.hod

WA

S1

(B101)

spojí

Bajer Libor

(SED)

 

1.hod

WA

S2

(B101)

změna

Bajer Libor

 
 

2.hod

WA

S1

(B101)

spojí

Bajer Libor

(SED)

 

2.hod

WA

S2

(B101)

změna

Bajer Libor

 
 

3.hod

WA

S1

(B101)

spojí

Bajer Libor

(SED)

 

3.hod

WA

S2

(B101)

změna

Bajer Libor

 

3.D

5.hod

ZD

ZD2

 

odpadá

 

(KOU)

 

6.hod

ZD

ZD2

 

odpadá

 

(KOU)

3.E

1.hod

WA

S2

(D253)

supluje

Bárta Čestmír

(RES)

 

2.hod

WA

S2

(D253)

supluje

Bárta Čestmír

(RES)

 

3.hod

WA

S2

(D253)

supluje

Dus René

(RES)

3.F

1.hod

AJ

S1

(B204)

supluje

Nosková Ivana

(JOZ)

 

2.hod

EN

 

(B302)

supluje

Zeman Jaroslav

(BED)

 

3.hod

AJ

S2

(B411)

supluje

Binarová Jana

(JOZ)

 

4.hod

WD

S2

(D253)

supluje

Věcek František

(SED)

 

5.hod

AJ

S2

(B323)

supluje

Hůlka Vladimír

(SED)

 

6.hod

OS

S2

 

odpadá

 

(SED)

3.EL

1.hod

ELZ

 

(E309)

supluje

Válek Václav

(CHU)

 

4.hod

ELZ

 

(E304)

supluje

Válek Václav

(CHU)

4.A

1.hod

CJ

 

(B305)

supluje

Hron Vladimír

(BED)

4.C

6.hod

AT

 

(B201)

supluje

Losenický Miroslav

(BED)

4.F

3.hod

MA

 

(D252)

změna

Drápalová Martina

 
 

4.hod

MA

 

(B125)

supluje

Kvasnička Jiří

(BED)

1.SA

5.hod

ANJ

S1

 

odpadá

 

(JOZ)

 

9.hod

ZDN

   

odpadá

 

(MLY)

 

10.hod

ZDN

   

odpadá

 

(MLY)

 

11.hod

ZDN

   

odpadá

 

(MLY)

1.SB

3.hod

NEJ

NJ2

 

odpadá

 

(BED)

 

9.hod

ZDN

   

odpadá

 

(MLY)

 

10.hod

ZDN

   

odpadá

 

(MLY)

 

11.hod

ZDN

   

odpadá

 

(MLY)

2.S

4.hod

ANJ

S1

 

odpadá

 

(JOZ)

 

6.hod

ANJ

S1

 

odpadá

 

(JOZ)

3.S

7.hod

PSD

VP1

 

odpadá

 

(DVR)

 

8.hod

PSD

VP1

 

odpadá

 

(DVR)

 

Zpracováno v systému Bakaláři