Suplování:   Úterý 18.2.2020 (S)

datum výpisu: 17.2.2020 (16:00)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Binarová Jana

         

>>

-

           

Hopjanová Miluše

-

-

BRT

BRT

-

BRT

KUB

-

-

-

-

-

-

Jiroutová Kateřina

-

-

MEJ

RAC

-

KVE

RAC

-

-

-

-

-

-

Panuška Ivan

-

-

-

-

-

SED

SED

-

..

..

..

-

-

Přívratský Zdeněk

     

JEL

NSK

               

Raiter Pavel

-

-

..

DUS

CAC

-

-

-

-

-

-

-

-

Štverák Milan

         

-

-

           

Věcek František

-

-

-

-

HRO

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

B306

 

Absc

                     

C314

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

C317

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartoš Petr

2.hod

supl. (HOP)

EM

2.ME

(EB16)

 
 

3.hod

supl. (HOP)

EM

2.ME

(EB16)

 
 

5.hod

supl. (HOP)

EM

2.ME (S1)

(ELA1)

 

Binarová Jana

1.hod

přesun <<

AJ

3.F (S2)

(B204)

z 5.hod

Cach Zdeněk

4.hod

supl. (RAI)

IN

4.D (S1)

(A103)

 

Čechlovská Dagmar

2.hod

změna

IN

2.B (S2)

(D253)

 
 

3.hod

změna

IN

2.B (S2)

(D253)

 

Dus René

3.hod

supl. (RAI)

IN

4.D (S1)

(A103)

 

Hron Vladimír

4.hod

supl. (VEC)

SV

4.G

(D152)

 

Jelínek Radek

3.hod

supl. (PRI)

HW

3.D

(B125)

 
 

8.hod

navíc

MP

3.B

(D251)

 
 

8.hod

odpadá

MP

3.A

 

zrušeno

 

9.hod

navíc

MP

3.B

(D251)

 
 

9.hod

odpadá

MP

3.A

 

zrušeno

Kubelka Aleš

6.hod

spojeno (HOP)

EM

2.ME (S1)

(ELA2)

 

Kverek Česlav

5.hod

supl. (JIO)

CL

3.EL

(E309)

 

Machačová Kateřina

2.hod

změna

TK

2.B (S1)

(B401)

 
 

3.hod

změna

TK

2.B (S1)

(B401)

 
 

5.hod

změna

TG

4.D (S2)

(B303)

 
 

6.hod

změna

TG

4.D (S2)

(B303)

 
 

7.hod

změna

TG

4.E (S1)

(B103)

 
 

8.hod

změna

TG

4.E (S1)

(B103)

 

Mejstřík Ivan

2.hod

supl. (JIO)

EK

1.PE

(E304)

 

Nosek Zdeněk

4.hod

supl. (PRI)

PS

3.F (S1)

(A005)

 

Račický Slavomír

3.hod

supl. (JIO)

CJ

2.PE

(E306)

 
 

6.hod

supl. (JIO)

CJ

2.PE

(E306)

 

Svoboda Jaroslav

4.hod

změna

GT

1.G (S1)

(B201)

 
 

5.hod

změna

GT

1.G (S1)

(B201)

 
 

6.hod

změna

GT

1.G (S1)

(B201)

 

Šeda Petr

5.hod

supl. (PAN)

PS

4.H

(C205)

 
 

6.hod

supl. (PAN)

PS

4.H

(C205)

 

Štědrý Lukáš

1.hod

přesun <<

EM

3.A

(EM-C)

z 20.2. 9.hod

 

8.hod

navíc

EK

2.B (S1)

(EM-C)

 
 

8.hod

odpadá

EK

2.B (S2)

 

zrušeno

 

9.hod

navíc

EK

2.B (S1)

(EM-C)

 
 

9.hod

odpadá

EK

2.B (S2)

 

zrušeno

Zeman Jaroslav

8.hod

navíc

FY

2.B (S2)

(B332)

 
 

8.hod

odpadá

FY

2.B (S1)

 

zrušeno

 

9.hod

navíc

FY

2.B (S2)

(B332)

 
 

9.hod

odpadá

FY

2.B (S1)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.G

4.hod

GT

S1

(B201)

změna

Svoboda Jaroslav

 
 

5.hod

GT

S1

(B201)

změna

Svoboda Jaroslav

 
 

6.hod

GT

S1

(B201)

změna

Svoboda Jaroslav

 

1.PE

2.hod

EK

 

(E304)

supluje

Mejstřík Ivan

(JIO)

2.B

2.hod

TK

S1

(B401)

změna

Machačová Kateřina

 
 

2.hod

IN

S2

(D253)

změna

Čechlovská Dagmar

 
 

3.hod

TK

S1

(B401)

změna

Machačová Kateřina

 
 

3.hod

IN

S2

(D253)

změna

Čechlovská Dagmar

 
 

8.hod

FY

S2

(B332)

navíc

Zeman Jaroslav

 
 

8.hod

EK

S1

(EM-C)

navíc

Štědrý Lukáš

 
 

8.hod

FY

S1

 

odpadá

 

(ZEM)

 

8.hod

EK

S2

 

odpadá

 

(STD)

 

9.hod

FY

S2

(B332)

navíc

Zeman Jaroslav

 
 

9.hod

EK

S1

(EM-C)

navíc

Štědrý Lukáš

 
 

9.hod

FY

S1

 

odpadá

 

(ZEM)

 

9.hod

EK

S2

 

odpadá

 

(STD)

2.ME

2.hod

EM

 

(EB16)

supluje

Bartoš Petr

(HOP)

 

3.hod

EM

 

(EB16)

supluje

Bartoš Petr

(HOP)

 

5.hod

EM

S1

(ELA1)

supluje

Bartoš Petr

(HOP)

 

6.hod

EM

S1

(ELA2)

spojí

Kubelka Aleš

(HOP)

2.PE

3.hod

CJ

 

(E306)

supluje

Račický Slavomír

(JIO)

 

6.hod

CJ

 

(E306)

supluje

Račický Slavomír

(JIO)

3.A

1.hod

EM

 

(EM-C)

přesun <<

Štědrý Lukáš

z 20.2. (Čt) 9.hod

 

8.hod

MP

   

odpadá

 

(JEL)

 

9.hod

MP

   

odpadá

 

(JEL)

3.B

8.hod

MP

 

(D251)

navíc

Jelínek Radek

 
 

9.hod

MP

 

(D251)

navíc

Jelínek Radek

 

3.D

3.hod

HW

 

(B125)

supluje

Jelínek Radek

(PRI)

 

8.hod

OS

S1

 

odpadá

 

(PAN)

 

9.hod

OS

S1

 

odpadá

 

(PAN)

 

10.hod

OS

S1

 

odpadá

 

(PAN)

3.F

1.hod

AJ

S2

(B204)

přesun <<

Binarová Jana

z 5.hod

 

4.hod

PS

S1

(A005)

supluje

Nosek Zdeněk

(PRI)

 

5.hod

AJ

S2

 

přesun >>

 

na 1.hod

3.EL

5.hod

CL

 

(E309)

supluje

Kverek Česlav

(JIO)

4.D

2.hod

IN

S1

 

odpadá

 

(RAI)

 

3.hod

IN

S1

(A103)

supluje

Dus René

(RAI)

 

4.hod

IN

S1

(A103)

supluje

Cach Zdeněk

(RAI)

 

5.hod

TG

S2

(B303)

změna

Machačová Kateřina

 
 

6.hod

TG

S2

(B303)

změna

Machačová Kateřina

 

4.E

7.hod

TG

S1

(B103)

změna

Machačová Kateřina

 
 

8.hod

TG

S1

(B103)

změna

Machačová Kateřina

 

4.G

4.hod

SV

 

(D152)

supluje

Hron Vladimír

(VEC)

4.H

5.hod

PS

 

(C205)

supluje

Šeda Petr

(PAN)

 

6.hod

PS

 

(C205)

supluje

Šeda Petr

(PAN)

 

Zpracováno v systému Bakaláři